Dziś mamy: środę, 21-10-2020, a do końca roku pozostało: 72 dni, imieniny: Jakuba, Urszuli
l   O firmie   l   Oferta   l   Informacje   l   Realizacje   l   Kontakt   l


OFERTA BIOAZUL
Opis produktu
Odwadnianie i składowanie osadów to około 50% kosztów eksploatacyjnych i 20-30% kosztów inwestycyjnych oczyszczalni. Ilość osadów ciągle wzrasta, podczas gdy możliwości zagospodarowania jest coraz mniej.
LODOred-100k jest innowacyjnym produktem opartym na naturalnych organicznych i nieorganicznych komponentach. Jest on zaprojektowany do zastosowania w biologicznych oczyszczalniach ścieków i prowadzi do wydatnego zmniejszenia ilości powstających osadów. LODOred-100k jest bardzo skutecznym środkiem zawierającym witaminy, stabilizatory oraz różne dodatki.

Zastosowanie
Wszystkie biologiczne oczyszczalnie ścieków, gdzie stosuje się napowietrzanie.

Korzyści z zastosowania LODOred-100k
Redukcja ilości powstających osadów aż do 65 % i wyraźny spadek kosztów składowania i wywozu osadów. Bardzo proste dawkowanie. Potrzebna infrastruktura (pompa dozująca, mały zbiornik) są dostępne na każdej oczyszczalni. Wzrost stabilności procesu biologicznego i lepsza sedymentacj aosadu dzięki bardziej zwartej strukturze.

Sposób działania
LODOred-100k zwiększa sprawność procesu oczyszczania i i prowadzi w krótkim okresie (3-6 tygodni) do drastycznej redukcji (aż do 65 %) ilości osadów.

Bezpieczeństwo
Wszystkie składniki LODOred-100k starannie dobierane i testowane. Wszystkie ulegają w 100 % biodegradacji i nie zanieczyszczają środowiska. pH jest neutralne, jest niepalny i nie trujący. Nie wymaga oznaczenia jako środek niebezpieczny. Na życzenie dostępna jest dokumentacja o bezpieczeństwie stosowania. Kompozycja i charakterystyka LODOred-100k były analizowane i zatwierdzone przez niezależne laboratorium Niemieckiego Centrum Rozwoju w Bremerhaven - TTZ Bremerhaven (ostatnie badania 24.02.2004).

Kontrola Jakości
Aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość, LODOred-100k jest ciągle kontrolowany przez nasze oraz niezależne laboratoria.

   do góry       do góry